CSESZTREGI

Közös Önkormányzati Hivatal

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám:  56777

Intézményi iktatószám:  CSE/535/2024.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
INTÉZMÉNYFENNTARTÓ TÁRSULÁS CSESZTR
EG
pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében

ÓVODAPEDAGÓGUS

munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

  • Óvodapedagógusi feladatok ellátása a Helyi Pedagógiai Program, valamint a munkaköri leírás alapján.
  • Az óvodás korú gyermekek testi, lelki, szellemi gondozása, nevelése, fejlesztése életkoruk és egyéni fejlettségi szintjük figyelembe vételével.
  • A csoportban folyó pedagógiai munka szervezése, ellátása

Betöltendő állás szakmacsoportja:  köznevelés

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Emberi erőforrási/oktatási, képzési

Betöltendő állás jogviszonya:  Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozott, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Csesztreg

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázatot e-mailben: ovoda@csesztreg.hu, vagy postai úton a 8973 Csesztreg, Dózsa György utca 1. címre lehet beküldeni. Érdeklődni: Cseke Erika óvodaigazgatónál +36/30 791-2285-ös telefonszámon lehet munkaidőben.

Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Óvodapedagógusok képzése, óvodapedagógus

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • önéletrajz
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje:  2024.04.08. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:  A kiválasztásról az óvoda igazgatója dönt. A munkáltatói jogkör gyakorlója fenntartja a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilvánítsa.

A pályázat elbírálásának határideje:  2024.04.12. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www.csesztreg.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.04.15.

Publikálás tervezett időpontja:  2024.03.14.